صفحه اصلی » تایلند مقابل زنان بسکتبال ایران پیروز شد/ شکست در ۳۰ ثانیه پایانی

تایلند مقابل زنان بسکتبال ایران پیروز شد/ شکست در ۳۰ ثانیه پایانی

zanaan.com تیم ملی بسکتبال سه نفره زنان ایران

  

تیم ملی بسکتبال سه نفره زنان ایران در دومین دیدار خود از رقابت‌های انتخابی المپیک مقابل تایلند شکست خورد.

سایت زنان: تیم ملی بسکتبال سه نفره زنان ایران در دومین دیدار خود از رقابت‌های انتخابی المپیک امروز (چهارشنبه) مقابل تایلند به میدان رفت و با نتیجه نزدیک ۲۱ بر ۲۰ مقابل تایلند شکست خورد.

در حالی که دو دقیقه از این دیدار گذشته بود حساب کار ۷ بر ۲ به سود تایلند بود. در ادامه چند پرتاب دو امتیازی از بازیکنان ایران فاصله امتیازات را کم کرد و بازی ۱۰ بر ۱۲ به نفع تایلند دنبال شد. پرتاب‌های دو امتیازی ملی‌پوشان ایران بازی را به تساوی ۱۸ بر ۱۸ کشاند و در ادامه برای اولین‌بار در این دیدار دو امتیاز از حریف پیش افتادند اما بازی با پرتاب دو امتیازی تایلند در ۴۰ ثانیه پایانی مساوی شد و با کسب بیست و یکمین امتیاز، تایلند به پیروزی رسید.

ملی‌پوشان ایران در اولین دیدار خود که ساعتی قبل برگزار شد، مقابل ژاپن با حساب ۲۲ بر ۴ شکست خوردند.

تیم ایران در روز پایانی دور گروهی، جمعه (۷ خرداد) دو بازی انجام می‌دهند. آن‌ها از ساعت ۱۵ و ۳۵ دقیقه مقابل اوکراین به میدان می‌روند و از ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه برابر استرالیا قرار می‌گیرند.

این مسابقات ۵ تا ۹ خرداد ۱۴۰۰ به میزبانی اتریش برگزار می‌شود که ۴۰ تیم (۲۰ تیم زنان و ۲۰ تیم مردان) از ۳۶ کشور حضور دارند و ۳ سهمیه المپیک (در هر بخش مردان و زنان) توزیع می‌شود. ایران در گروه B با ژاپن، اوکراین، تایلند و استرالیا هم‌گروه است.

ایران با ترکیب شادی عبدالوند، معصومه اسماعیل‌زاده، دلارام وکیلی و نگین رسولی‌پور و با سرمربیگری نیکا بیک‌لیک‌لی در این مسابقات شرکت کرده است.